KONST / Litografier / Färglitografi 12645485
nr 1264 5485
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/250. Motivet: 27x21 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:26:34
100 kr
150 kr
200 kr